محل تبلیغات شما
[http://www.aparat.com/v/8vzf4]

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) فرمود: پدری که صاحب فرزندی باشد و آن فرزند به حدّ بلوغ برسد و آن پدر توانائی و امکانات ازدواج فرزندش را داشته باشد امّا او را به ازدواج درنیاورد و در این مورد تعلل ورزد. در این صورت اگر فرزند دچار لغزش و گناه گردد. آن پدر در گناه فرزند شریک خواهد بود.مجمع البیان ج ۷ ص ۲۲۰

پ.ن:
حرف دل بسیار
هنوز خیلی صبورم
برخی حرف ها رو نباید زد
ما در کشوری زندگی میکنیم که الحمد الله سرشار از همه نعمات اللهی است، اما واقعا چقدر مسلمانیم و چقدر بوی اسلام از این سر زمین می آید
کاری به جاهای دیگه ندارم، سالهاست از دوستان و نزدیکان که به کشورهای دیگر سفر دارن، تحصیل و کار و. و تحقیقات خودم ،مراکز دولتی و محققین حقایقی را برایم روز به روز روشن میکنن که جای تاسف داره در کشوری با این همه توانایی(پتانسیل) و آمایش سرزمین(که اینجا این موضوع کاربردی نداره مگر در حرف-با اینکه حضرت ماه  امامنا مدظله العالی تاکید فرموده اند) باز میبینیم کشور لنگ مسائلی است که ظرفیت های داخلیش بی نهایت است و دارن اسراف و معطل نگه میدارن. هر ثانیه این کارایی کمتر میشود. حداقل دوستانی که در زمینه علوم پایه و مهندسی دانشی دارن این رو به خوبی متوجه میشن
خیلی از مسائل به دست ما مردم حل میشه، از بقیه(از اونایی که فقط انتقاد میکنن و دائم الشک هستن و هیچی رو قبول ندارن، نه رای میدن، نه سهمی دارن، نه تلاشی میکنن برای کشور و دیگران و.) هیچ انتظاری ندارم اما توقع دارم از اونیی که میگه من معتقدم، مذهبیم، اخلاق، ایمان و. بی نهایت هم دلخورم

ما بقی صحبت ها رو ترجیحا مثل همیشه سانسور بشه خیلی بهتره. ( خیلی خوب میدونم و درک کرده اما اینجا هر کلامی به یه عده برخواهد خورد/ روزهایی بود که بارها تهدید به مرگ اقدام هم کردن(متاسفانه ناکام موندن) در مقابل برخی افشاگری ها، انتقادها، بیداری ها. مبادا حضرات دستشون رو بشه.اما خب در تحصیلات، زمان و شرایط روحی خللی ایجاد کردن اما خوب بدونن ما امام عصر عج رو داریم و نایب بر حق ایشون هر لحظه جانی تازه ما میبخشن و مصمم تر میشویم بر اعتقداتمون) 

خیلی اهل به زبان آوردن نیستم، اما گاهی برخی حرف ها رو باید گفت.

ان شا الله منافق و اشعث زمان و امثال هم به درک واصل بشن. ان شا الله. ان شا الله. اللهی آمین

کاملا بی ربط:

فرمایشات حضرت آقا مدظله العالی :  http://www.aparat.com/v/ZRsr2

البته همه ی این کلیپ ها، مطالب و صحبت ها برای اهل تعقل، تدبر، تقوا هستش، حالا آدم اهل تفکر هم باشه میتونه اینها رو متوجه بشه و عمل کنه، شعار دادن!!! عمل باید.
اول به خودم میگم بعد دیگران

ان شا الله خداوند همه ی ما رو به راه راست هدایت کنه و چشممون بیشتر باز بشه و تدبر داشتبه باشیم و بصیر
ان شا الله همه عاقبت به بخیر بشن و خوشبخت چه در این سرا و چه در آخرت

التماس دعا

ادامه دارد.

دلم برای خودم تنگ شده است...

حرف های دل یک جوان

وقتی دلت میگیره دوست داری کجا باشی و با کی حرف دلت رو بزنی؟

رو ,الله ,ها ,شا ,حرف ,www ,شا الله ,aparat com ,com v ,www aparat ,ها رو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ciorecoora گروه شیمی منطقه ۱ تهران فروش انواع منابع و مخازن پلی اتیلن آب با مناسب ترین قیمت در سراسر كشور درهم کالا John's info طراحی سایت enrababwebn Liza's page jaziremajnon Carol's game